Categories
Resep

Resep Brokoli suwir gampang pasti enak

Brokoli suwir. Resep Ayam Suwir yang gurih, masaknya cepat dan cocok jadi hidangan alternatif yang praktis! Penasaran seperti apa resep ikan tongkol suwir pedas bumbu enak? Brokoli sapı, Brokoli sapı tıpkı Brokolinin kendisinde olduğu gibi C vitamini bakımından zengin olan bir Brokoli sapı kısmı mineral bakımından çok besleyicidir.

Brokoli suwir Sebze olarak Brokoli ; A, C, E ve Karotin vitaminleri bakımından oldukça zengindir. Kalp sağlığını korur: Potasyum, C vitamini ve antioksidanlar bakımından son derece zengin olan brokoli, kalp damarlarının tıkanmasını ve böylelikle kalp krizlerinin yaşanmasını. Pek çok kişi brokolinin faydalarından haberdardır. Sobat dapat membuat Brokoli suwir hanya dengan menggunakan 8 bahan dan 2 langkah saja. Berikut ini bahan dan cara untuk memasaknya, bikin Brokoli suwir yuk!

Bahan Brokoli suwir

  1. Gunakan brokoli, rendam air garam sedikitnya 1 bh.
  2. Sediakan wortel, iris silang cukup 1 bh.
  3. Sediakan daging suwir sapi cukup 1 sdm.
  4. Diperlukan bawang putih cukup 2 bh.
  5. Gunakan saus tomat sekitar 1 sdm.
  6. Gunakan saus tiram sedikitnya 1 sdm.
  7. Diperlukan gula pasir juga 1/2 sdt.
  8. Siapkan garam juga 1/2 sdt.

Brokoli memleketimize son bir kaç yıldan beri girmiş bir sebzedir. Lihat juga resep Ayam Suwir #antigagal 🇮🇩 enak lainnya. Ama brokoli bunu hiç hak etmedi. Bu yüzden diyetlerin, sağlıklı beslenenlerin biricik dostu.

Kita mulai saja cara membuat Brokoli suwir

  1. Didihkan brokoli dan wortel selama 5menit, siram dengan air dingin dan tiriskan..
  2. Tumis bawang putih hingga wangi, tambahkan suwir sapi, saus tomat, saus tiram, garam, gula dan sedikit air. Koreksi rasa. Masukkan brokoli dan wortel. Siap dihidangkan..

Sonra cildinizi gençleştiriyor, saçlarınızı pırıl pırıl yapıyor, kansızlıkla. Brokoli hakkında her gün yeni araştırmalar yapılıyor. Ve gün geçmiyor ki yeni bir faydası bulunmasın. Doğanın bize sunmada aracılık ettiği bu güzel nimet için ne kadar şükretsek az. Brokoli toprak istekleri bakımından çok seçici bir bitki değildir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *